FAQ

+
Tłumaczenia poświadczone przez tłumacza z uprawnieniami tłumacza przysięgłego (potocznie nazywane tłumaczeniami przysięgłymi) są oficjalnymi dokumentami urzędowymi i potwierdzają zgodność tłumaczenia z oryginałem dokumentu. Posiadają pieczęć osoby tłumaczącej, potwierdzającą uprawnienia nadane przez Ministerstwo Sprawiedliwości oraz unikalny numer repertorium. Tłumaczenie zwykłe stanowi przetłumaczoną treść dokumentu wyjściowego i ma zastosowanie do wszelkich potrzeb nie związanych ze sprawami urzędowymi.
+
Jak najbardziej! Nasze tłumaczenia zawsze wykonywane są przez profesjonalnych tłumaczy. Nie współpracujemy z amatorami.
+
Czas tłumaczenia uzależniony jest od ilości materiału. Dla ułatwienia przyjmujemy, że tłumaczenia dwóch stron rozliczeniowych to jeden dzień roboczy, ale wykonujemy także tłumaczenia ekspresowe – nawet w przeciągu kilku godzin. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji, skontaktuj się z nami – biuro@berligo.com
+
Przyjmujemy płatności kartą (Visa, Mastercard) oraz przelewem. Akceptujemy również płatności w walutach obcych – Euro, Dolar, Funt.
+
Wystawiamy faktury VAT. Zarówno dla firm z Polski jak i zagranicznych. Przy rozpoczęciu współpracy wymagamy przedpłaty, ale już przy kolejnych zleceniach jesteśmy elastyczni i oferujemy terminy płatności do 30 dni.
+
Tłumaczenie zwykłe przesyłamy w formie elektronicznej w formatach tekstowych lub plikach PDF. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, od razu po zakończeniu tłumaczenia wysyłamy jego skan. Oryginał nadawany jest listownie lub kurierem w następnym dniu roboczym.
+
To nasza specjalność. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz usługi ekspresowej, a nasi konsultanci zrobią wszystko, żeby tłumaczenie dotarło na czas.
+
Tłumaczenia medyczne to jedna z naszych głównych specjalizacji. Tłumaczenia wykonują osoby będące po studiach medycznych oraz lingwistycznych w celu zapewnienia najwyższej jakości przekładu.
+
A jaki język Cię interesuje? Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i poświadczone z ponad 30 języków oraz pomiędzy nimi. Zapraszamy do wysłania zapytania, a z pewnością szybko odpowiemy czy możemy Ci pomóc.
+
Dokładnie wszystko. Od samego początku nasz asystent przeprowadzi Cię przez proces wyceny, płatności oraz realizacji zlecenia. Na koniec otrzymasz tłumaczenie w formie elektronicznej i w razie potrzeby dostarczymy Ci także tłumaczenie do domu.
+
Nasze biuro posiada politykę prywatności zgodną z obowiązującym prawem o RODO. Nie przechowujemy dokumentów naszych klientów na serwerach, ani innych nośnikach danych.
+
Jak najbardziej. W przypadku stałej współpracy możemy zaoferować korzystne rabaty oraz elastyczne formy rozliczenia i płatności.