Tłumaczenie dokumentów

PROFESJONALNY TŁUMACZ DOKUMENTÓW

Tłumaczenia dokumentów to jedna ze specjalizacji Berligo. Do każdego zleconego nam zadania podchodzimy z należyta starannością. Jest to możliwe dzięki temu, że współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi i profesjonalnymi tłumaczami, którzy są specjalistami w danej dziedzinie. W tłumaczeniu dokumentów niezwykle istotna jest dokładność i konsekwencja. W pracy nad takimi tekstami kierujemy się zasadą przejrzystości i tym, by były one łatwe do zrozumienia w docelowym języku. Oczywiście niezbędne jest tutaj zachowanie właściwej terminologii i odpowiedniego tonu. Pismo nie może stracić swojego znaczenia i wydźwięku w toku prac translatorskich. Każdy nasz tłumacz, dokłada wszelkich starań, aby tłumaczone dokumenty były przygotowane profesjonalnie i w pełni zrozumiale. Dzięki naszym usługom, mogą Państwo swobodnie komunikować się z klientami na całym świecie. Jesteśmy w stanie pomóc w każdym aspekcie pracy nad tłumaczeniem danego dokumentu. Specjalizujemy się w wielu branżach i w językach, także tych nieco rzadziej używanych.


Tłumaczenia dokumentów – specyfikacja

Tłumaczenia dokumentów są dosyć specyficzne i wymagające. Tłumacz pracując nad nimi musi się nierzadko wykazać wielozadaniowością i wiedzą z wielu różnych dziedzin. Bardzo istotne jest tutaj trzymanie się faktów, ale i umiejętność obracania się w zawiłościach językowych, fachowej terminologii oraz zauważanie pułapek lingwistycznych. Z jednej strony należy unikać nadinterpretacji, z drugiej zaś, niedopowiedzenia również będą sporym błędem i naruszeniem. Od osoby tłumaczącej dokumenty wymaga się dokładności oraz doświadczenia w danej dziedzinie. Tylko to gwarantuje prawidłowy przekład. W Berligo doskonale sobie z tego zdajemy sprawę, dlatego też współpracujemy jedynie z profesjonalnymi osobami, które posiadają ogromne doświadczenie zawodowe. W zależności od dziedziny, której dany dokument dotyczy, jest on powierzany tłumaczowi na co dzień obracającemu się w konkretnej branży. Właśnie takie podejście decyduje o sukcesie oraz o tym, że Klienci nam ufają.


Tłumacz dokumentów online – OFERTA

Naszymi Klientami, jeśli chodzi o tłumaczenia dokumentów, są zarówno osoby indywidualne, jak i mniejsze oraz większe firmy, korporacje. Nierzadko od prawidłowo przetłumaczonej dokumentacji zależy współpraca między kontrahentami, czy też powodzenie całego projektu. W Berligo doskonale sobie z tego zdajemy sprawę. Dzięki temu, że współpracujemy z doświadczonymi i profesjonalnymi tłumaczami, możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Tłumaczymy następujące dokumenty:

 • umowy poufne
 • broszury i katalogi
 • umowy prawne
 • dyplomy i ceryfikaty
 • broszury i lotki reklamowe
 • sprawozdania
 • i wiele innych dokumentów
 • faktury i rachunki
 • korespondencja biznesowa
 • uchwały
 • regulaminy
 • umowy
 • biznesplany
 • treści stron internetowych


Tłumaczenia dokumentów – BEZPIECZEŃSTWO

W Berligo Państwa dokumenty są bezpieczne! Doskonale zdajemy sobie sprawę z poufności powierzonych nam danych, dlatego też każda osoba z nami współpracująca jest zobowiązania do zachowania klauzuli poufności. Nasi Klienci nie muszą się obawiać o kwestię dyskrecji. Jesteśmy profesjonalistami i tego też wymagamy od tłumaczy.

Wykonujemy dla Państwa zarówno tłumaczenia dokumentów zwykłe, jak i tłumaczenia przysięgłe. Gotowe tłumaczenia niewymagające poświadczeni wysyłamy drogą mejlową, zaś przysięgłe dostarczamy za pomocą poczty lub kuriera.


SPECJALIZUJEMY SIĘ W