Tłumaczenia finansowe

TŁUMACZENIA FINANSOWE ONLINE

Berligo oferuje swoim Klientom także tłumaczenia finansowe. Dzięki temu, że współpracujemy z tłumaczami nie tylko perfekcyjnie władającymi językami obcymi, ale i posiadającymi odpowiednie wykształcenie, możemy Państwu zaoferować najwyższą jakość usług. Wszystkie zlecone nam tłumaczenia finansowe zostają przekazane do profesjonalisty, który ma odpowiednie zaplecze i stosowne umiejętności. Praca nad specjalistycznym tekstem jest dosyć wymagająca, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę. Osoba, która zajmuje się finansowymi tłumaczeniami musi znać także zawiłe pojęcia, procesy i specyfikę branży. W Berligo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, każdy nasz tłumacz charakteryzuje się właśnie takimi cechami.


Profesjonalne tłumaczenia finansowe – specyfika branży

Tłumaczenia finansowe są trudne i wymagają od osoby zajmującej się nimi, odpowiedniej wiedzy. Język finansowy charakteryzuje się przecież specyficzną terminologią, którą należy zrozumieć. Perfekcyjna znajomość języka obcego tu nie wystarcza. Profesjonalny przekład dokumentów tego rodzaju wymaga przecież obeznania w branży, do której się one odnoszą. Znajomość dotycząca rynków finansowych i dziedziny ekonomii stanowią podstawę i są niezbędne. Tłumacz finansowy musi się przy tym wykazać gruntowną wiedzą dotyczącą różnego rodzaju powiązań, znajomością pojęć branżowych oraz dopuszczalnych połączeń i konstrukcji leksykalnych, składniowych i stylistycznych. W tego rodzaju zadaniach ważny jest każdy detal. Nadinterpretacja i niedopowiedzenia mogą Klientów bardzo dużo kosztować.


Tłumaczenia finansowe – OFERTA

Jeśli chodzi o tłumaczenia finansowe, to Berligo współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami mniejszymi i większymi, czy też ogromnymi korporacjami i instytucjami. Świadczymy kompleksowe usługi i robimy wszystko co w naszej mocy, by byli Państwo zadowoleni z efektów. Stawiamy na profesjonalizm, dokładność i terminowość. Współpraca z nami się opłaca. Nasi tłumacze do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i są przy tym elastycznie. Dzięki temu możemy zagwarantować dbałość o nawet najdrobniejsze szczegóły i dostosowanie do potrzeb Klienta. Tłumaczymy:

 • raporty, sprawozdania, analizy
 • badania rynku
 • umowy handlowe
 • transakcje kredytowe i ubezpieczeniowe
 • dokumenty o charakterze importowo-eksportowym
 • zeznania podatkowe
 • relacje inwestorskie
 • prospekty emisyjne
 • dokumenty korporacyjne
 • wnioski kredytowe
 • wiele innych dokumentów finansowych

Tłumaczenia finansowe – bezpieczeństwo

W zakresie tłumaczeń finansowych współpracujemy jedynie z doświadczonymi i wszechstronnymi osobami, którzy zapewniają przekłady na najwyższym poziomie i dla których nie ma rzeczy niemożliwych. W naszym biurze tłumaczeń każde zlecenie z branży finansowej zostanie zrealizowane.

W Berligo, Państwa dokumenty są bezpieczne. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że różnego rodzaju pisma finansowe są ściśle tajne i Klientom zależy na dyskrecji. Podkreślamy, że współpracujących z nami tłumaczy obowiązuje klauzula poufności, z związku z czym nie muszą się Państwo niczego obawiać.


SPECJALIZUJEMY SIĘ W