Tłumaczenia informatyczne

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA INFORMATYCZNE DOKUMENTÓW

Tłumaczenia informatyczne to jedna z branży, w których specjalizuje się Berligo. Dziedzina to nieustannie się rozwija, co rusz pojawiają się nowości, a Klientom zlecającym tego rodzaju przekłady, zależy przede wszystkim na czasie i dokładności. My wychodzimy temu naprzeciw, dlatego też współpracujemy z profesjonalistami, którzy nie tylko perfekcyjnie władają językiem obcym, ale i posiadają adekwatne wykształcenie, niezbędne do pracy nad tekstami informatycznymi. Tylko doświadczenie i obycie w branży gwarantuje sukces tłumaczeniom tego rodzaju. Osoba nie posiadająca odpowiedniego zaplecza, nie rozumiejąca niektórzy pojęć i kontekstu charakterystycznego dla informatyki, nie poradzi sobie z przekładem albo też pominie niezwykle istotne aspekty. W tłumaczeniach informatycznych liczy się każdy szczegół, a niedopowiedzenia i niedokładność mogą naszych Klientów sporo kosztować. Dlatego też w Berligo stawiamy na profesjonalizm, doświadczenie i dokładność. Gwarantujemy, że każdy nasz tłumacz, stanie na wysokości zadania!


Tłumaczenia informatyczne a fachowe słownictwo

Informatyka jest bardzo wymagającą branżą. Podejmując się tłumaczeń informatycznych, trzeba być na bieżąco i śledzić nowości. Nie sposób zlecić przekłady tego rodzaju osobom, które jedynie perfekcyjnie władającą językiem obcym. Tłumacz specjalizujący się w informatyce, musi posiadać jeszcze odpowiednią wiedzę i obycie. Nie może mu być obce fachowe słownictwo, terminologia, kontekst, nowa technologia i wiele innych kwestii. Z tego też względu, każde tłumaczenie informatyczne wykonywane jest przez specjalistów, posiadających gruntowną wiedzę.


Tłumaczenia informatyczne online – OFERTA

Berligo w zakresie tłumaczeń informatycznych współpracuje z różnymi Klientami, z rozmaitych branż. Wykonujemy przekłady dla osób prywatnych, mniejszych i większych firm, korporacji, instytucji i nie tylko. Żadne zlecenie nie jest nam straszne. Naszą ofertę kierujemy do każdej firmy i osoby, która pragnie wyjść ze swoją działalnością poza Polskę. Tłumaczymy:

  • gry i aplikacje mobilne
  • strony internetowe
  • oprogramowanie
  • prezentacje
  • podręczniki
  • prace naukowe
  • dokumentacje
  • bazy danych i schematy
  • instrukcje
  • wiele innych dokumentów

Jesteśmy świadomi tego, jak szybko rozwija się branża informatyczna na całym świecie, dlatego też zawsze staramy się dopasować do Państwa potrzeb. Oferujemy tłumaczenia informatyczne z różnych języków i na różne języki (zarówno te popularne, jak i nieco rzadziej używane). Zadowolenie Klienta to dla nas priorytet, dlatego też współpracują z nami wyłącznie doświadczeni tłumacze, którzy są dokładni i terminowi.


Tłumaczenia informatyczne online

Nasze przekłady informatyczne cechują się precyzją, poprawnością i aktualnością. Nie ma tu miejsca na niedociągnięcia, błędy stylistyczne, czy też merytoryczne. Osoby wykonujące tłumaczenia informatyczne cały czas się doszkalają i są na bieżąco. Oczywiście stoi za tym doświadczenie i specjalistyczne wykształcenie, dlatego też podejmujemy się różnorodnych zleceń w tym zakresie, począwszy od małych poprzez bardzo skomplikowane projekty.


SPECJALIZUJEMY SIĘ W