Tłumaczenia język angielski


PROFESJONALNE TŁUMACZENIA JĘZYK ANGIELSKI


Tłumacz język angielski online – szybka usługa tłumaczeń przez internet. Szukasz sposobu na szybkie i wygodne przetłumaczenie dokumentów obcojęzycznych? Zależy ci na jakości tłumaczenia i atrakcyjnej cenie? Skorzystaj z naszej oferty!

Tłumaczenie dokumentów standardowych to usługa, która jest najczęściej wybierana przez osoby indywidualne, firmy i instytucje publiczne. Może dotyczyć jakichkolwiek dokumentów, na przykład umów kupna-sprzedaży, dokumentów nabycia danej rzeczy, certyfikatów, dyplomów i wielu, wielu innych. Nasi tłumacze posiadają doświadczenie w tłumaczeniu najróżniejszych dokumentów standardowych z lub na język angielski.


Tłumaczenia język angielski online

W biurze tłumaczeń Berligo codziennie dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie tłumaczenia na język angielski realizowane dla naszych Klientów były na najwyższym poziomie. Najczęściej przygotowujemy teksty niewymagające poświadczenia przez tłumacza przysięgłego, czyli tak zwane tłumaczenia zwykłe. Jednak bez względu na rodzaj, zarówno tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe) jak zwykłe, wykonujemy z jednakową starannością, a naszymi priorytetami zawsze są jakość i terminowość.


Ekspresowe tłumaczenia z angielskiego w dobrej cenie

W trosce o oszczędność czasu i komfort naszych klientów wykonujemy pełne tłumaczenia dokumentów na język angielski przez Internet. Po otrzymaniu pliku ze skanem dokumentu niezwłocznie zajmujemy się przekładem, by następnie już przetłumaczony plik odesłać do klienta w formie mailowej oraz jako oryginał na wskazany adres dostawy.


Tłumaczenia język angielski zawsze na czas

Do każdego zlecenia podchodzimy z odpowiednim zaangażowaniem. Każde przetłumaczone pismo, zanim trafi do rąk klienta, to musi przejść dokładną weryfikację wykonywaną przez klika osób. W ten sposób mamy gwarancję, że każdy przekład jest w 100% zgodny z oryginałem, że nic nie umknęło naszym oczom. Każdy przetłumaczony przez nas dokument jest wizytówką pracy naszej firmy, dlatego zawsze jest dokładnie sprawdzony pod kątem poprawności merytorycznej, gramatycznej, interpunkcyjnej i składniowej. W trakcie pracy na bieżąco uaktualniamy naszą wiedzę dotyczącą obecnie obowiązujących przepisów, ponieważ szczególnie podczas tłumaczenia na język angielski dokumentów do urzędów i instytucji jest to niezwykle ważne.


Profesjonalny tłumacz język angielski

Dla jeszcze większej wygody naszych klientów postanowiliśmy udostępnić na stronie prosty w użyciu kalkulator, który wycenia koszt wykonania tłumaczenia danego dokumentu. Wystarczy tylko wpisać język dokumentu bazowego i język, w jakim ma być wykonane tłumaczenie oraz ilość znaków (długość tekstu) i rodzaj tłumaczenia (tłumaczenie zwykłe lub tłumaczenie przysięgłe), by poznać dokładną cenę. Kalkulator jest dostępny w zakładce cennik.


SPECJALIZUJEMY SIĘ W