Tłumaczenia język holenderski


PROFESJONALNY TŁUMACZ JĘZYK HOLENDERSKI (NIDERLANDZKI)

Tłumaczenia z języka niderlandzkiego (holenderskiego) i tłumaczenia na język niderlandzki (holenderski) to jedna ze specjalizacji Berligo. Językiem niderlandzkim, czyli holenderskim posługuje się około 27 milionów osób. W Belgii i Holandii ma on status języka urzędowego. Tłumaczenia z holenderskiego cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferujemy zarówno tłumaczenia specjalistyczne, jak i urzędowe. Nasi tłumacze to osoby płynnie władające językiem obcym i posiadające wieloletnie doświadczenie i obeznanie w różnych tematach, więc nie istnieją dla nich zadania niewykonalne!

Na spore zapotrzebowania w zakresie tłumaczeń z niderlandzkiego i tłumaczeń na język niderlandzki wpływa fakt, że obecnie mnóstwo osób pracuje w krajach Beneluksu, osiedla się tam, czy też prowadzi interesy oraz wprowadza produkty na tamtejszy rynek. W zasadzie w każdym z powyższych przypadku, w pewnym momencie niezbędna okazuje się pomoc tłumacza. Załatwianie formalności i wiążące się z tym pisma i dokumenty muszą przecież spełniać określone standardy. W Berligo doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dbamy, by każde zlecenie zostało wykonane dokładnie, profesjonalnie i terminowo!


Tłumaczenia język holenderski

W przypadku zleceń dotyczących tłumaczeń niderlandzkich (holenderskich), Klienci często zaznaczają, że liczy się każda godzina. Dlatego też, by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dostosowaliśmy nasz system, by ograniczał do minimum kwestie formalne. Ustalanie detali, terminów i cenników powoduje, że Klient traci cenny czas. W Berligo cała procedura jest niezwykle prosta- wystarczy wgrać dokumenty w dowolnym formacie do systemu i już po chwili otrzymują Państwo wycenę. Po dokonaniu zapłaty, zlecenie jest natychmiast przekazane w ręce profesjonalnego tłumacza, specjalisty z danej dziedziny. Tłumaczenie będzie gotowe w ciągu zaledwie kilku godzin!


Tłumaczenia język holenderski (niderlandzki) – oferta dla Ciebie

Klientami naszego biura tłumaczeń są zarówno osoby indywidualne, jak i firmy oraz korporacje. Bez względu na to, czego dany przekład ma dotyczyć, nasi tłumacze z pewnością sobie z nim poradzą!

Berligo wykonuje tłumaczenia z języka niderlandzkiego (holenderskiego) i tłumaczenia na język niderlandzki (holenderskiego) zarówno tekstów urzędowych, ogólnych, ale i specjalistycznych. Nasi tłumacze zajmą się zatem zarówno dokumentami z różnych instytucji i urzędów (także skarbowych), umowami handlowymi (i wszystkim co się z tym wiąże), jak i dokumentacjami najbardziej zaawansowanymi, specjalistycznymi. Dzięki temu, że współpracujemy z osobami, posiadającymi doświadczenie lingwistyczne oraz obycie w różnych dziedzinach, możemy naszym Klientom zaproponować kompleksowe usługi.


Partner z krajów Beneluksu – tłumacz język holenderski

Czasami ważne wydarzenia z życia osobistego stają się powodem, dla którego potrzebne są szybkie i rzetelne tłumaczenie dokumentów. Holenderski jest językiem, który również potwierdza ta prawidłowość. Przykładem może być Polka, która wyemigrowała do Belgii lub Holandii, założyła tam rodzinę, natomiast na dalszym etapie swojego życia podjęła decyzję o powrocie do Polski. Tłumaczenia dokumentów podyktowane różnymi potrzebami. W takich przypadkach bardzo często wymagane są dokumenty świadczące o zameldowaniu stałym lub tymczasowym, akty małżeństwa lub rozwodu, czy w końcu akty urodzenia dziecka.

Specjalistyczne tłumaczenia z języka holenderskiego i tłumaczenia na język holenderski są niezwykle skomplikowane i wymagające. W końcu, wykonując je należy się wykazać znajomością słownictwa branżowego i stylu charakterystycznego dla określonej dziedziny. Nie ma tu miejsca na żadne nieścisłości. W Berligo podchodzimy poważnie do każdego zlecenia, więc nasi Klienci mają pewność, że ich dokumenty będą we właściwych rękach.

Wykonujemy zarówno tłumaczenia przysięgłe z języka holenderskiego i na język holenderski, jak i tłumaczenia zwykłe. Tłumaczenia przysięgłe przesyłamy za pośrednictwem kuriera lub poczty, zaś zwykłe drogą mejlową. Każdy tłumacz współpracujący z nami, jest zobowiązany do zachowania klauzuli poufności, z związku z czym mają Państwo gwarancję, że przekazane nam dokumenty nie dostaną się w niepowołane ręce. Zapewniamy pełna dyskrecję.


SPECJALIZUJEMY SIĘ W