Tłumaczenie medyczne

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA MEDYCZNE

Tłumaczenia medyczne są niezwykle wymagające i trudne. W Berligo oferujemy profesjonalne tłumaczenia medyczne. Powierzając nam tak ciężkie zadanie, zyskują Państwo pewność, że zajmie się nim odpowiedni tłumacz, nie tylko biegle władający danym językiem obcym, ale również posiadający doświadczenie w temacie. Tłumaczenia medyczne dotyczą bowiem najważniejszej i jednocześnie najtrudniejszej nauki. Prawidłowe odczytanie kontekstu, wiedza w temacie i perfekcyjne władaniem językiem to podstawa. W takich tłumaczeniach, nawet jeden, z pozoru niewielki błąd może kosztować zdrowie a nawet życie. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, by osoba pracująca nad tekstem medycznym orientowała się doskonale w temacie. W Berligo świadczymy profesjonalne usługi i zdajemy sobie sprawę, że tłumaczenia medyczne wymagają sporo wysiłku oraz czasu.


Specyfika tłumaczeń medycznych

Każde zlecone nam tłumaczenie medyczne zostaje przekazane w ręce profesjonalisty, posiadającego ogromne doświadczenie w temacie. Dzięki temu Klient zyskuje pewność, że tekst jest przetłumaczony w sposób poprawny merytorycznie i spełnia najwyższe standardy, co jest tak istotne w przypadku medycyny. Praca z tekstami medycznymi wymaga zaangażowania i obeznania w temacie. Znajomość fachowej terminologii, określeń i dokładność to obowiązek tłumacza zajmującego się tekstami medycznymi. Nie bez znaczenia pozostaje tu również perfekcyjne władanie językiem obcym, umiejętne stosowanie struktur gramatycznych. W przypadku tłumaczeń medycznych, jeden, z pozoru niewielki błąd bywa decydujący i powoduje masę nieścisłości. Praca z takimi tekstami niesie za sobą bardzo dużą odpowiedzialność, gdyż każda informacja związana jest ze zdrowiem i życiem. Mnogość terminów, wyrażeń i podobieństwa między nimi to coś, z czym tłumacz musi mierzyć się każdego dnia.


Tłumaczenia medyczne online – OFERTA

Berligo współpracuje zarówno z osobami indywidualnymi (pacjentami i lekarzami), jak i z firmami medycznymi i farmaceutycznymi, szpitalami, przychodniami i nie tylko. Tłumaczenia medyczne nam powierzone zawsze trafiają w odpowiednie ręce. Nasza oferta w zakresie tłumaczeń medycznych jest niezwykle rozbudowana i obejmuje teksty różnego rodzaju. Tłumaczymy:

 • publikacje medyczne
 • dokumentacje medyczne
 • badania kliniczne
 • analizy, ekspertyzy, raporty
 • referaty, prace naukowe
 • recepty
 • skierowania
 • opisy produktów i sprzętów
 • instrukcje obsługi i dokumentację techniczną
 • wyniki badań i testów
 • certyfikaty
 • i wiele innych tekstów medycznych

Tłumaczenia medyczne online – dyskrecja i bezpieczeństwo

W przypadku tłumaczeń medycznych, niezwykle istotną sprawą jest bezpieczeństwo. Powierzając tłumaczenia medyczne Berligo, zyskują Państwo pewność jeśli chodzi o bezpieczeństwo informacji oraz ich poufność. Nasi Klienci nie muszą się obawiać, że poufna dokumentacja dostanie się w niepowołane ręce. Dbamy o systemy zabezpieczeń oraz gwarantujemy dyskrecję. Wszyscy tłumacze, współpracujący z nami, są zobowiązani do zachowania klauzuli poufności, więc mogą być Państwo spokojnie. Mamy świadomość tego, jak ważne jest zaufanie, którym nam Państwo obdarzają. Berligo to solidne biuro tłumaczeń, które zawsze zapewnia dyskrecję i bezpieczeństwo danych!


W Berligo współpracujemy jedynie ze specjalistami, którzy doskonale orientują się w tematyce. Nasi Klienci mogą zatem być spokojni o to, że osoba tłumacząca dany tekst, zawsze prawidłowo zrozumie i zinterpretuje kontekst.


SPECJALIZUJEMY SIĘ W