Tłumaczenie pisemne

TŁUMACZENIA PISEMNE

Tłumaczenia pisemne to wysokiej jakości tłumaczenia wykonywane przez specjalistów tłumaczy posiadających bardzo dobre przygotowanie. Tłumaczenie tekstu na własną rękę bez lub z niewielką znajomością języka obcego za pomocą elektronicznego translatora nie jest najlepszym pomysłem. Dlatego w trosce o wizerunek własny lub firmy oraz w celu uniknięcia często kosztownych błędów, warto zlecić to zadanie profesjonaliście.


Tłumaczenia online wysokiej jakości

Cechą dobrego tłumaczenia nie jest tylko poprawność językowa. Przygotowywanie go nie polega tylko na tłumaczeniu zdań i poszczególnych słów jeden do jednego. Należy wziąć pod uwagę między innymi różnice stylistyczne i gramatyczne, występujące między językiem źródłowym a docelowym. Rzetelny przekład powinien także uwzględniać kontekst i sens wypowiedzi.

W biurze tłumaczeń Berligo codziennie dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie tłumaczenia realizowane dla naszych Klientów były na najwyższym poziomie. Najczęściej przygotowujemy teksty niewymagające poświadczenia przez tłumacza przysięgłego, czyli tak zwane tłumaczenia zwykłe. Jednak bez względu na rodzaj, zarówno tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe) jak zwykłe, wykonujemy z jednakową starannością, a naszymi priorytetami zawsze są jakość i terminowość.


Ekspresowe tłumaczenia w dobrej cenie

Każdy nasz tłumacz, jest przez nas sprawdzony, a jego doświadczenie, sprawia, że możemy być pewni przygotowania rzetelnego tłumaczenia na czas, który jest tak ważny w tłumaczeniach pisemnych. Aby maksymalnie ułatwić i przyśpieszyć proces składania zamówienia, stworzyliśmy system, który umożliwia szybką i bezpłatną wycenę, oraz przesłanie tekstu w dowolnym formacie do jednego z naszych specjalistów. Narzędzie automatycznie podaje wartość zamówienia na podstawie ilości znaków. Dzięki temu rozwiązaniu masz pewność co do ceny tłumaczenia, bez żadnych ukrytych kosztów. Tym sposobem gotowe i co ważne rzetelne tłumaczenie może znaleźć się w twojej skrzynce mailowej już po kilku godzinach.

W ramach tłumaczeń zwykłych wykonujemy również tłumaczenia specjalistyczne (tłumaczenia medyczne, tłumaczenia prawnicze lub tłumaczenia techniczne). Wycena tego typu tekstów następuje niezwłocznie po złożeniu zamówienia.


Szeroka oferta językowa tłumaczeń

Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami ze wszystkich grup językowych, nie tylko europejskich, ale i z całego świata. Najpopularniejsze języki źródłowe i docelowe tłumaczeń to: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, czeski, słowacki i rosyjski.

Otrzymujemy do przetłumaczenia również teksty w języku niderlandzkim, norweskim, portugalskim, fińskim, duńskim, szwedzkim, słoweńskim, greckim, litewskim, ukraińskim, bułgarskim, chorwackim, węgierskim, rumuńskim, tureckim i wielu innych.

W ramach tłumaczeń zwykłych wykonujemy zlecenia dla firm i instytucji. Do każdego zlecenia dopasowujemy tłumacza posiadającego wiedzę i doświadczenie z danej dziedziny. Nasze przykładowe realizacje dla firm:

  • tłumaczenia stron internetowych
  • tekstów marketingowych
  • umów i ofert handlowych
  • katalogów
  • ulotek
  • korespondencji firmowych

Bezpieczeństwo danych – tłumaczenia pisemne

Zlecając nam tłumaczenie tekstu masz pewność, że jest on w dobrych rękach. Wszystkie dokumenty zawierające dane osobowe oraz wszelkiego rodzaju informacje poufne są przez nas zabezpieczane, zgodnie z obowiązującymi zasadami poufności i normami bezpieczeństwa. System zabezpieczający stronę internetową gwarantuje bezpieczeństwo przesyłania danych. Ponadto, nasza sprawdzona kadra tłumaczy, jest zobowiązana do zachowania poufności i bezpiecznego przechowywania otrzymywanych danych.


SPECJALIZUJEMY SIĘ W