Tłumaczenie specjalistyczne

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA SPECJALISTYCZNE DOKUMENTÓW

Tłumaczenia specjalistyczne to jeden z obszarów, w których działa Berligo. Zajmujemy się zarówno tekstami użytkowymi, jak i tymi nieco bardziej wymagającymi. Wykonujemy zarówno tłumaczenia specjalistyczne z języka obcego oraz na język obcy. Dzięki temu, że współpracujemy z ekspertami z różnych branży, którzy biegle władają różnymi językami, możemy zaoferować Państwu tłumaczenia specjalistyczne z wielu dziedzin.


Tłumaczenia specjalistyczne – specyfika

Tłumaczenia specjalistyczne są dosyć wymagające. Przede wszystkim mogą one dotyczyć dziedzin bardzo trudnych. Terminologia, słownictwo, konstrukcje słowne, kwestie stylistyki, poprawności językowe- to zaledwie część kwestii, z którymi na co dzień musi mierzyć się każdy nasz tłumacz. Zlecenia tego rodzaju wymagają dogłębnej wiedzy, znajomości konkretnej branży, jej specyfiki i pojęć z nią związanych.

Tylko połączenie specjalistycznej wiedzy językowej i dotyczącej konkretnej dziedziny da pewność, że tłumaczenie zostanie wykonane prawidłowo i profesjonalnie. Właśnie z tego względu, w Berligo współpracujemy z profesjonalistami, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie, wykształcenie i wiedzę. Nasz zespół sprosta każdemu zadaniu, bez względu na stopień jego skomplikowania i złożoności. W parze z latami pracy nad tekstem, idzie też profesjonalizm, dokładność i terminowość. Zadowolenie Klienta to dla kluczowa kwestia.


Tłumaczenia specjalistyczne online – OFERTA

W ramach tłumaczeń specjalistycznych, współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami, korporacjami i różnego rodzaju instytucjami. Współpracujący z nami tłumacze do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie, a nie masowo, co jest szczególnie ważne. Dzięki temu, każdy Klient wie, że powierzone nam dokumenty są w najlepszych rękach.

W Berligo stawiamy na profesjonalizm, jakość, doświadczenie i terminowość. Każdy nasz tłumacz posiada odpowiednie zaplecze, wykazuje się biegłą znajomość języka obcego, ale i określonej branży, w której się specjalizuje, co w przypadku wymagających tekstów jest szczególnie istotne. Tłumaczymy:

  • tłumaczenia naukowe
  • tłumaczenia finansowe
  • tłumaczenia marketingowe
  • tłumaczenia prawnicze
  • tłumaczenia techniczne
  • tłumaczenia dokumentów
  • tłumaczenia medyczne
  • wiele innych tekstów

W Berligo każdym specjalistycznym tłumaczeniem zajmuje się odpowiednia osoba, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że powierzyli tak ważne zadanie profesjonalistom. Jest to niezwykle istotne, gdyż tłumaczenia z danej branży, nieraz bardzo wąskiej, trafiają na ogół do specjalistów i ekspertów. Liczy się więc nie tylko kontekst, ale i każdy detal. Niejednokrotnie to właśnie szczegóły są decydujące i mają znaczący wpływ na cały dokument.


Tłumaczenia specjalistyczne online

Berligo zajmuje się nie tylko popularnymi językami, ale również tymi mniej znanymi, dlatego też korzystając z naszych usług, zyskują Państwo pewność, że zrealizujemy każde zadanie. Wykonujemy tłumaczenia użytkowe, ale również przysięgłe, dzięki czemu nasza oferta trafia do tak wielu Klientów. Każdy tłumacz z nami współpracujący jest zobowiązany do zachowania klauzuli poufności. Nasi Klienci nie muszą się zatem niczego obawiać, wszystkie dokumenty są u nas bezpieczne.


SPECJALIZUJEMY SIĘ W